Mūsų įmonės istorija prasideda 1996 m., kai buvo įkurta privataus kapitalo D.Kriščiūno individuali įmonė. Tuo metu pagrindinė įmonės veikla buvo naudotų automobilių prekyba. Laikui bėgant įmonės veiklos apimtys plėtėsi. Nuo 2000 m. įmonė pradėjo teikti savo paslaugas krovinių gabenimo srityje, vidaus maršrutais.

 

Siekiant efektyvios plėtros krovinių gabenimo srityje, 2002 m. individuali įmonė buvo reorganizuota į UAB „Daitrada“. UAB „Daitrada“ pradėjo krovinių gabenimą tarptautiniais maršrutais. 2003 m. UAB „Daitrada“ pagrindinės veiklos kryptys buvo naudotų automobilių prekyba, jūrinių konteinerių gabenimas vidaus maršrutais ir krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais.

 

2004 m. įmonė įstojo į Lietuvos nacionalinę vežėjų automobiliais asociaciją LINAVA ir palaipsniui plėtė savo teikiamas paslaugas. 2005 m. tapo TIR sistemos dalyviu ir nuo 2006 m. yra tikraisiais asociacijos nariais. Išplėtus paslaugų sferą, šiuo metu įmonė gali pasiūlyti platų geografinį spektrą, nuo ES šalių iki NVS.

 

UAB „Daitrada“ savo rūpesčius patiki draudimo bendrovėms, todėl mūsų klientai gali būti ramūs ir užtikrinti abipusiu bendradarbiavimu.